0 Kč

Rámování fotografií

Fotorámečky pro prezentaci Vašich fotografií.

Drevene ramy FD.jpg

Dřevěné fotorámy

Rámujeme fotografie do dřevěných rámů různých velikosti a barevných provedení lišty. Více fotek v obraze atd. Do rámu lze vložit paspartu, dby ladila s rámovanou fotografií.

Více

Kovové rámy

Kovové fotorámy

Velké rámy mají nejčastěji hliníkové lišty v různých barevných provedeních. Malé rámečky na stůl jsou pak z různých dalších slitin a mohou mít zdobené rámy ornamenty.

Více

Plastové rámy

UH rámy

Plastové fotorámy maqjí nejvíce barevných variant. Zajímavé jsou kombinace různých barevných rámečků na stěně vedle sebe. Do maximální velikosti fotografie 50x70cm 

Více

Videobrazkove ramy

Víceobrazové rámy

Fotorámečky na více fotografií. Zarámujeme Vaše fotografie, nebo Vám dodáme rámy z našeho obchodu. Různé materiály, dřevo, kov, plast, sklo.

Více

Fotorámečky a shodinami

Fotorámečky s hodinami

Oblíbená kombinace fotorámečků s hodinami. Rámeujeme, upravujeme fotky do barevného odstínu hodin, nebo prodáváme na e-shopu.

Více

Svatební rámečky

Svatební fotorámy

Svatební tabule, rámečky na stůl i na stěnu. Rámujeme a upravujeme fotky dle Vašeho výběru, prodáváme rámečky na našem eshopu

Více

Klipy

Klip - obraz bez rámu

Klip fixy - obrázky bez rámečku. V nabídce jsou formáty od 9x13 cm do 70x100 cm, nebo čtvercové formáty. Vhodné i pro zarámování puzzle. Dva druhy skel: Normální a antireflex. 

Více

Příslušenství FD

Podlepky a příslušenství

Pro dokonalou prezentaci je nutné použít kvalitní příslušenství. Objednejte si háčky na obrázky, lepidla, oboustranné podlepky, fotorůžky,  popisovače, řezačky fotografií...

Více

Pasparty

Pasparty

Pasparty, které jsou použity u běžně prodávaných rámečkách obvykle nejsou z kvalitního papíru. Za čas se skrabatí a výsledný dojem z prezentace není dobrý. Objednejte si kvalitní pasparty.

Více

Fotorámy pro školy

PRŮHLEDNÉ PLEXISKLO NAMÍSTO OPRAVDOVÉHO SKLA

Prodej i rámovávání pro školy.

Plastová plexi deska je pružná, a proto nehrozí nebezpečí rozbití jako rámů se sklem. Tyto rámy jsou proto zvláště vhodné do mateřských i základních škol. Dále do dětských pokojů, tělocvičen, bazénů i různých veřejných prostor a podobně.
Rámy Vám nejen dodáme z našeho eshopu, ale můžete využít i výrobu a zarámování fotografií.

ramovani skoly copy.jpg

Více k rámování fotografií

PASPARTA ANO NEBO NE?

Při objednávce fotografie nebo rámu se nejprve rozhodněte, zda bude prezentovanou fotografii chtít vystavit v rámečku s paspartou, nebo v rámečku bez pasparty.

Stejně velká fotografie A4 například v rámu 30x45cm nebo v rámu 21x29,7cm.

porovnani.jpg

Některé rámy paspartu nemají vůbec nebo je pouze z tenkého papíru. Doporučujeme koupit paspartu zvlášť.

Další možností je vytištění fotografie s ponecháním bílého nebo barevného prostoru imitujícího paspartu okolo fotky..

.

2023 FDtisk 512.jpg

Tisk fotografií

Tisk fotografií běžných rozměrů pro rodinná fotoalba. Tisk velkoplošných fotografií a fotopláten. Rámování .fotografií.

Instax Fotokoutek

Instax půjčovna

Půjčovna instantních fotoaparátů FUJI INSTAX. Dodat lze i do Balíkovny. Prodáváme instax filmy a příslušenství a půjčujeme Instax fotokoutek s vybavením. 

Prukazove foto.jpg

Průkazové foto

Průkazové foto ihned. V atelieru Stod a Dýšina u Plzně Vám zhotovíme fotky na doklady na počkání  Objednejte si termín focení předem. 

Aktuality

Archív

2020 10 FD ATELIER STOD paycard.jpg