0 Kč

Objevte INSTAX

Instax je fenomén posledních let, objevte jej i Vy, nebo pokud jej máte, si najděte nějaké další informace a tipy, jak jej využít, nebo jak jej používají jiní.

Instax MINI 11.jpg

Instax poradna

Jak skladovat filmy?
Jaké jsou barvy rámečků?
Jaké jsou rozdíly mezi filmy?

Instax 100 520.jpg

Instaxový veterání

Instax fotoaparáty
Instax tiskárny
Instax ostatní produkty

Fujifilm Fotorama Ace.jpg

Fujifilm před Instaxem

Fotorama
System 800 a InstantACE
Pivi a FinePixFoto Dolejs, logo 520.jpg

Instax @ My

Když byl v roce 1998 představen firmou FUJIFILM první INSTAX, už jsme již několik let před tím prodávali instantní filmy do průkazových studií FUJIFILM a fotoaparátů Polaroid.
Instax je ale jinde. Je opravdu fascinující, jak dostal analogovou fotku do digitání doby, Jak? Třeba tím, že Vám umožní do papírové fotky nahrát QR kód. V něm je namluveno Vaše hlasové přání novomanželům. Oni pak po letech mohou listovat ve své svatební fotoknize a pomocí mobilu si přehrávat vzkazy svatebních hostů z jejich fotek. Uslyší z fotky Váš hlas! A v tom je INSTAX naprosto jedinečný! a proto jsme rádi s našimi službami součástí Instax světa.
Fotoaparáty Vám rádi předvedeme a zašlolíme v obsluze v našem atelieru ve Stodě. Můžete si zde vybrat i další doplňky pro Vás INSTAX. 

.

2023 FDtisk 512.jpg

Tisk fotografií

Tisk fotografií běžných rozměrů pro rodinná fotoalba. Tisk velkoplošných fotografií a fotopláten. Rámování .fotografií.

Instax Fotokoutek

Instax půjčovna

Půjčovna instantních fotoaparátů FUJI INSTAX. Dodat lze i do Balíkovny. Prodáváme instax filmy a příslušenství a půjčujeme Instax fotokoutek s vybavením. 

Prukazove foto.jpg

Průkazové foto

Průkazové foto ihned. V atelieru Stod a Dýšina u Plzně Vám zhotovíme fotky na doklady na počkání  Objednejte si termín focení předem. 

Aktuality

Archív

2020 10 FD ATELIER STOD paycard.jpg