0 Kč

Instax služby

Výroba fotografií, rámování, skenování, úpravy a retuše.

AdobeStock_169990179_FDn.jpg

Pro svatby

Svatby a svatebčané si mohou od nás INSTAX nakoupit nebo zapůjčit na víkend. Mohou také využít dárkové poukazy na naše fotoslužby a nakoupit rekvizity, rámy a alba..   

Instax SQUARE photograper FDr 520.jpg

Fotíme instaxem

Při focení nebo natáčení svatby Vám může náš další fotograf vyfotit instaxem i záběry z obřadu. Půjdete tak z radnice a již budete mít papírové fotky v INSTAX albumu nebo rámečku.

AdobeStock_141355602_FD.jpg

Pro podniky

Připravíme Vám několik INSTAX aparátů, dostatek filmů, zaškolíme obsluhu, zavezeme na místo konání podnikové akce. Po akci si aparáty opět odvezeme

Instax tisk FD 520.jpg

Vytiskneme instaxky

Chcete vytisknout fotky z mobilu tak aby vypadaly jako z opravdového Instax foťáku? Jednoduše nám je pošlete a Vám je  vytiskneme na skutečný INSTAX papír.

Instax sluzby FD 520.jpg

Vyrábíme z instaxek

Máte fotky z INSTAXe a chcete z nich udělat klasické fotky, nebo je poskládat do jedné metrové panoramatické fotky, zvětšit, zarámovat a podobně? Pak navštivte naš minilab.

Instax SQUARE Dramet FD 520.jpg

Rámujeme instaxky

Vytiskneme Vám na minilabu čtvercové fotky fotky a zarámujeme je do INSTAX rámečků na 4 nebo 9 fotografií, Rámy lze pověsit na zeď nebo postavit napřííklad na stolek 

.

2023 FDtisk 512.jpg

Tisk fotografií

Tisk fotografií běžných rozměrů pro rodinná fotoalba. Tisk velkoplošných fotografií a fotopláten. Rámování .fotografií.

Instax Fotokoutek

Instax půjčovna

Půjčovna instantních fotoaparátů FUJI INSTAX. Dodat lze i do Balíkovny. Prodáváme instax filmy a příslušenství a půjčujeme Instax fotokoutek s vybavením. 

Prukazove foto.jpg

Průkazové foto

Průkazové foto ihned. V atelieru Stod a Dýšina u Plzně Vám zhotovíme fotky na doklady na počkání  Objednejte si termín focení předem. 

Aktuality

Archív

2020 10 FD ATELIER STOD paycard.jpg