0 Kč

intro 360 Foto Dolejs

 foto a video | 360° 

Fotografování a pořizování videa. Prodej, instalace softwaru a zaškolení přístrojů RICOH THETA..

Naše 360° služby

Vyfotíme Vám interiér školy, podniku, obchodu... pro virtuální prohlídku, kterou můžete umístit na webu nebo sdílet na Facebooku. Objednejte si termín fotografování na našem e-mailu.

Ricoh Theta


Prodáváme RICOH THETA

Fotoaparáty RICOH THETA vám dodáme, nainstalujeme software a zaškolíme obsluhu. Systém THETA lze objednat i v Business variantě vhodný pro realitní kanceláře. Příklady využití najdete v galerii RICOH THETA


RTZ1.jpg

RICOH THETA Z1

Přibližně 23MP velikost snímku.  Fotografování statických snímků a vysoce přesné zpracování připojení zaznamenává přirozené 360stupňové fotky a videa.

Více

RTSC2.jpg

RICOH THETA SC2

4K rozlišení,
Design, který padne do ruky. Můžete si vybrat ze všech 4 barevných variant fotoaparátu. Model je také v Business variantě.

Více

RTV.jpg

RICOH THETA V

Zaznamenávejte přirozené 4K 360 stupňové statické snímky a videa s vysoce kvalitním a vysoce rychlým přenosem připojení..

Více


RICOH THETA PLUGIN

.

2023 FDtisk 512.jpg

Tisk fotografií

Tisk fotografií běžných rozměrů pro rodinná fotoalba. Tisk velkoplošných fotografií a fotopláten. Rámování .fotografií.

Instax Fotokoutek

Instax půjčovna

Půjčovna instantních fotoaparátů FUJI INSTAX. Dodat lze i do Balíkovny. Prodáváme instax filmy a příslušenství a půjčujeme Instax fotokoutek s vybavením. 

Prukazove foto.jpg

Průkazové foto

Průkazové foto ihned. V atelieru Stod a Dýšina u Plzně Vám zhotovíme fotky na doklady na počkání  Objednejte si termín focení předem. 

Aktuality

Archív

2020 10 FD ATELIER STOD paycard.jpg