"> Foto Dolejš - Historie
0 Kč

Foto Dolejš

Jsme rodinný podnik založený v roce 1988 se zkušenostmi z bývalého výrobního družstva Fotografia Plzeň.  Ve fotooboru pracuje již třetí generace rodiny. 

VideoFPD.jpg

od roku 1988

"Foto-Video Pavel Dolejš", foto podnik  založený 21. 11. 1988 na povolení NV ve Stodě se zaměřením na reportážní fotografii a video. Před rokem 1990 se jednalo o souběžnou činnost se zaměstnáním ve videostudiu družstva Fotografia Plzeň, později ve  fotooddělení Divadla J. K. Tyla v Plzni.

-

FTD .jpg

od roku 1991

"Fototechnika Dolejš": v roce 1991 jsme rozšířili činnost o  distribuci filmů a fototechniky. Nejprve se jednalo o značky AGFA, ORWO, EXAKTA, FUJIFILM, KODAK ... později o všechny tehdejší hlavní značky oboru. Do portfolia patřily i RTG materiály pro zdravotnická zařízení a tiskové desky pro tiskárny. S rozvojem digitální  techniky končí distribuce filmů a začíná rozvoj nových služeb a výroby.

Více

FD tisk.jpg

od roku 2017.

Firma Foto Dolejš s.r.o. byla založená v roce 2017, ale zaměření podniku je stále obdobné, jako v roce 1988.  Foto a video služby pro školy, výroba fotografií a fotopláten, průkazové studio, instax půjčovna a svatební video studio.  Prodáváme  fototechniku a provozujeme foto bazar. 

-


.

Svatebni pribehy

Svatební foto video

Svatební web s informacemi pro natáčení a fotografování svateb.

Instax Fotokoutek

Instax půjčovna

Půjčovna instantních fotoaparátů FUJI INSTAX. Dodat lze i do Balíkovny. Prodáváme instax filmy a příslušenství a půjčujeme Instax fotokoutek s vybavením. 

Prukazove foto.jpg

Průkazové foto

Průkazové foto ihned. V atelieru Stod a Dýšina u Plzně Vám zhotovíme fotky na doklady na počkání  Objednejte si termín focení předem. 

Aktuality

Archív

Ročenky pro MŠ

2020 10 FD ATELIER STOD paycard.jpg