0 Kč

Firemni foto 1280 .jpg


Reportážní a průmyslové foto a video

Fotografické a filmové služby pro podniky.

služby pro podniky

  • Fotografujeme a natáčíme video podnikových akcí, otevírání nových provozů, dny otevřených dveří, dokumentace provozu
  • Pro podnikové akce půjčujeme Instax fotokoutek, nebo ve fotokoutku fotíme a tiskneme fotografie
  • Vyrábíme fotografie pro webstránky, speciální panoramatická 360° fotografie.
  • Fotografujeme průkazové fotografie personálu, ID foto v přímo v podniku

Právě vyrobeno

 

1. SERVIS-ENERGO s.r.o.

Vyrobili jsme foto dokumentaci pro nové webstránky podniku ale také společnou fotografii zaměstnanců ke 30. výročí podniku před firemní budovou v Plzni.
1. Servis-Energo s.r.o. je kvalifikovaný dodavatel ČEZ a.s. se způsobilostí k výrobě a servisu generátorů motorů a příslušenství.

1SEweb1800x1200 FD v03.jpg

Tipy k fotografování

  • Společné fotografie personálu - fotografujeme obvykle ráno, kdy je nejlepší předpoklad účasti.  Fotografie jsou doplněny datumem fotografování, titulkem k účelu setkání a logem podniku. 
  • Výroční tabla podniku - například 10 let u firmy apod. Slouží pro výzdobu interiéru a jsou skvělou odměnou i pro samotné zaměstnance. Výroba tabla je vždy unikátní, není jednotná šablona. Pro podnik se obvykle tiskne formát A3 a větší, pro zaměstnance a kroniku podniku A4, nebo 15x21 cm.

 


Naše zajímavé zakázky


Vstup Oberbank do Plzně

Pro rakouskou Oberbank jsme zhotovili fotodokumentaci k otevření nové pobočky v Plzni. Fotografování bylo rozděleno do dvou dnů. První den fotografování rekonstruovaných interiérů domu v Prešovské ulici v Plzni a další den slavnostní akce k otevření v Měšťanské Besedě v Plzni.

Sablona 520.jpg

TDS fd.jpg

TD Synnex - vánoční večírek


Pro českou pobočku světově největšího distributora výpočetní techniky, firmy  TD SYNNEX jsme fotografovali a vyráběli fotografie přímo na vánočním večírku zaměstnanců logistického centra Bor u Tachova. (ilustrační foto)

MURR - otevření výrobní haly Stod

Natáčení videa a fotografování bylo rozděleno do více etap. První byla výměna ve vedení, kdy na penzi odcházel výrobní ředitel pan Faullner pro kterého jsme vyrobili fotoknihu provozu a jeho slavnostní rozloučení s podnikem. Další práce spočívala v dokumentaci poklepání základního kamene nově budované a konečně podnikovému dni otevřených dveří.

Company 520 .jpg

.

2023 FDtisk 512.jpg

Tisk fotografií

Tisk fotografií běžných rozměrů pro rodinná fotoalba. Tisk velkoplošných fotografií a fotopláten. Rámování .fotografií.

Instax Fotokoutek

Instax půjčovna

Půjčovna instantních fotoaparátů FUJI INSTAX. Dodat lze i do Balíkovny. Prodáváme instax filmy a příslušenství a půjčujeme Instax fotokoutek s vybavením. 

Prukazove foto.jpg

Průkazové foto

Průkazové foto ihned. V atelieru Stod a Dýšina u Plzně Vám zhotovíme fotky na doklady na počkání  Objednejte si termín focení předem. 

Aktuality

Archív

2020 10 FD ATELIER STOD paycard.jpg